Mesavip Eğitim Kurumları

Mesa Vip Eğitim Sistemi

Kurumumuzda sinif sayilari yillarin verdigi tecrübeyle Ortaokul ve Liselerde 12 ser kisilik olarak olusturulmus olup burada ögrencinin ögretmenine ve ögretmeninde ögrencisine kolay ulasabilmesi amaçlanmistir.

Sinif sayilari az olusturulmakla yetinilmeyip U ve V düzeninde oturma düzenine sahip siralar kullanilarak herkesin en önde olmasi saglanmis ve böylelikle dikkat olayi en üst düzeye çikarilmistir.

Siniflarda ödev kontrolü en önemli hassasiyetimizdir. Okulumuzda basari yakalanmasi ögrenci ve ögretmenin ödev takibine gösterdigi bu hassasiyetle dogru orantilidir.

Kurumlarimizda egitim koçlugu sistemi aktif olarak kullanilmakta olup velilerle her 2 haftada bir irtibat saglanarak ögrencimiz hakkinda bilgilendirmeler yapilmaktadir.

Okulumuzda az ögrenci çok ögretmen prensibi benimsenmis olup ögrenciler her an istedikleri branslardaki ögretmenlerine ulasabilmektedir.

Yabanci dil konusu özellikle ilkokul ve ortaokul düzeyinde çok büyük önem verilecek olan bir meselemizdir. Yabanci dili konusabilen nesiller yetistirmek isteyen kurumumuzda ögrencilerimize gramer dersleri yaninda konusma dersleri de yapilacaktir.  

Okulumuzda yer alan sosyal imkânlardan ögrencilerimizin tamami standart düzeyde yararlanacak olup burada ödevlerini düzenli yapan ögrencilerimiz bu imkânlardan standardin üzerinde VIP olarak yararlanabilecektir.

Ögrencilerimizin huzur, mutluluk, güvenlik ve basarisi bizim olmazsa olmaz felsefemiz olup DISIPLIN bu felsefemizin birinci unsurudur. Bu sebeple tüm ögrencilerimiz okulda esit sartlarda haklara sahiptirler ve bu haklari kurallarla belirlenmistir.